XI Zlot Seat-Racing podsumowanie.

Podsumowanie XI Zlotu Seat-Racing oraz Time Attack Challenge w Radomiu.

 

1506579_10153107638482306_6214981114326787635_n

Kolejny Zlot Seat-Racing i runda Time Attack Challenge za nami. Tym razem gościł nas Tor Radom.
Jest to wymagający, techniczny obiekt, idealny dla małych Hot Hatchy. Pogoda na początku trochę straszyła deszczem ale na szczęście w połowie imprezy pojawiło się słońce i można było nacisnąć mocniej. Szczególnie, że połowa zawodników przyjechała na oponach typu slick lub semi.

W klasie OPEN tym razem była ogromna rywalizacja. Niestety podobnie jak w Toruniu poległo niebieskie EVO Felixa oraz Srebrne Forfita i na placu boju zostały HOT HATCHE.

Ostatecznie wygrał Leon w białym Peugeot’cie 205 (swap silnika 2.0 z 405) uzyskując czas 2.04,03 (suma 3 okrążeń, najlepsze : 41,05) zostawiając w tyle Aro w Scirocco oraz MiachlMa w Leonie Cupra. Tym samym wygrał 2 klasy.

Najciekawsza rywalizacja była w klasie SEAT, w której wystartowało 11 aut. Nie było w niej mocnych na coraz lepiej jeżdżącego MichalMa. Wynik 2.04,71 (best 41,13) mówi sam za siebie. Drugie miejsce zajął Anty z czasem 2.09,75. O trzecie miejsce niesamowity bój stoczyła Cupra MSz’a z dieslem Matta. Ostatecznie o włos wygrał Matt osiągając czas 2.11,05 (best 42,22). Warto też dodać, że na drogowych oponach (z pierwszej szóstki 5 aut jeździło na slicku lub semi).

Niespodzianką zawodów wybrano Aro w Scirocco. Znakomite przejazdy i drugie miejsce w generalce mówią same za siebie. Jednak da się z małym silnikiem 1,4 TSI walczyć z najlepszymi.

Najładniejszym autem wg. uczestników imprezy została niebieska Cupra R Kacucha.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Jak zwykle dziękujemy naszym sponsorom za wspaniałe nagrody i gadżety :

4nano – http://www.4nano.pl/

TuneFORCE – http://www.tuneforce.pl/

motoRSportoils – http://www.motorsportoils.pl/

Górny Sport Garage – http://www.gorny-sport.pl/

Hustla Online – http://www.hustlaonline.pl/

ST AutoDetailing – http://www.stdetailing.pl/

Style Tuning – http://www.styletuning.pl/

Turbonews – http://www.turbonews.pl/

Complex Building

RacingFlex – https://www.facebook.com/racingflex

oraz kibicom za tak liczne przybycie na arenę zawodów. Filipowi i Natalii za napewno świetne zdjęcia. Markowi za najszybszy pit stop świata. Pani Agnieszce, która trzymała pieczę nad imprezą z ramienia Automobilklubu Radomskiego. I elektrykowi, który lutował rano Kurzą furę :D Pozdrawiamy też Panią z recepcji, która donosiła śledzie na Afterpary :D

Do zobaczenia za miesiąc w Gostyniu.

Pełne wyniki czasówki wkrótce na nowej stronie www.seat-racing.pl i forum.

Zdjęcia od Turbonews.pl również pojawią się niedługo.

< Powrót